Urania

Urania – prenumerata 2023

Urania – prenumerata

„Urania – Postępy Astronomii” to nowoczesne czasopismo popularnonaukowe poświęcone astronomii. To elegancki magazyn zawierający informacje o najnowszych odkryciach astronomicznych, porady dla początkujących i zaawansowanych miłośników astronomii, galerię amatorskich i kosmicznych zdjęć nieba, pakiet edukacyjny dla uczniów i nauczycieli oraz treści ukazujące astronomię jako element kultury.

Autorami artykułów są wybitni polscy astronomowie, zaawansowani amatorzy, doświadczeni dziennikarze naukowi i popularyzatorzy, opiekunowie obserwatoriów szkolnych, a nawet najzdolniejsi uczniowie. Każdy numer liczy zwykle około 80 w pełni kolorowych stron, w najlepszej jakości druku i na eleganckim papierze.

Pismo można nabyć w empikach, planetariach i dobrych sklepach ze sprzętem astronomicznym i optycznym (również internetowych), jednak najkorzystniejszą formą nabywania „Uranii” jest prenumerata.

Co zyskuje prenumerator:
– niższą cenę (jeden numer w prenumeracie to tylko 18 zł)
– specjalne bonusy (dodatki, które dołączamy do rożnych numerów, przeznaczone tylko dla prenumeratorów)
– brak kosztów wysyłki (redakcja pokrywa koszty dostawy na terenie Polski)
– nie przegapisz żadnego numeru

Uwaga dla prenumeratorów zagranicznych: jeśli w adresie wysyłki wskazany jest kraj inny niż Polska, to cena prenumeraty wynosi 432 zł.

Scroll to Top