Zarząd

Kontakt z Zarządem Głównym
ul. Miodowa 13a/35
31-055 Kraków

Dane do faktury
Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii
ul. Miodowa 13a/35
31-055 Kraków
NIP: 676-11-27-349

KRS: 0000065916
Regon: 000804046

Nr konta:
BZ WBK
46 1500 1142 1211 4007 5401 0000

Biuro Zarządu czynne jest w każdy poniedziałek w godz. 14:00 – 18:00 oraz w środy i piątki 12:00 – 16:00.

tel. 12 422-38-92
kom. 505-314-369

UWAGA w dniach 23-25 stycznia kontakt mailowy TYLKO pod adresem janusz@moa.edu.pl 

Władze Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii

Władze Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii wybrane na Walnym Zjeździe Delegatów w Białymstoku 17 maja 2014 r., podczas 41. Walnego Zjazdu Delegatów.
Kadencja na lata 2014-2018.

Prezes:
Mieczysław Janusz Jagła – prezes@ptma.pl (tel. 601-518-536)

Wiceprezesi:
Marek Substyk – zarzad@ptma.pl; marek.substyk@ptma.pl; (tel. 880-184-000)
Janusz Wiland – zarzad@ptma.pljawil@astrojawil.pl; (tel. 607-429-258)

Skarbnik:
Aleksandra Gödel-Lannoy

Sekretarz:
Janusz Ławicki – lawi@poczta.onet.pl;

Członkowie:
Wojciech Burzyński – wburzynski@poczta.onet.pl;
Dawid Gondek – gondek.dawid@gmail.com;
Zofia Huppenthal – zh1@umk.pl;
Adam Kisielewicz – adamo@post.pl;
Marian Legutko – aavsoid.lmt@gmail.com;
Wiesław Krajewski – wiekra@wp.pl;
Tadeusz Smela – tadeusz.smela@ptma.szczecin.pl;
Sebastian Soberski – ssober@astro.umk.pl;


Komisja Rewizyjna:

Krystyna Skalska – przewodniczący
Jacek Burda
Franciszek Chodorowski

Marek Ledwoń


Sąd Koleżeński:
Dariusz Raczyński – przewodniczący
Andrzej Banasiak
Rafał Malczyk – rmal@interia.pl;
Krzysztof Piasecki – krzysiek@finka.pl;
Józef Wydmański – jwydmanski@gemini.net.pl;

Dodaj komentarz